imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
نمای ساختمان پروژه نیاوران

نمای لوور پروژه نیاوران با لوور آلومینیومی 50*200 وخورشیدی منقاری لازمه به رنگ مسی واقع دردر صاحبقرانیه نیاوران به کارفرمایی جناب آقای صادقی توسط مهندس نیما کیوانی طراحی وبه توسط شرکت آریانمای آترا به مدیریت مهندس مهدی وفایی در سال 1399اجرا شده است

 لوورهای آلومینیومی یا نمای دوکی علاوه بر جلوگیری از برخورد مستقیم تابش نور خورشید بر ساختمان، به مهندسین معمار این امکان را فراهم می آورد تا نمای زیبایی را طراحی کنند. لوورهای آلومینیومی مجموعه جدیدی از نورگیرها هستند که در ابعاد مختلف تولید می گردند و امکان آن را دارند تا به حالت های افقی و یا عمودی در ساختمان نصب شوند.

نمای لوور چیست ، قیمت لوور آلومینیومی ، لوور دوکی ، انواع لوور ، لوور متحرک ، لوور چوبی ، لوور دوکی شکل ، لوور آلومینیومی متحرک لوور 50*200 پروژه صاحبقرانیه کارفرما آقای صادقی  لوور مسی در نیاوران مجری لوور در تهران نمای لوور روبه روی اطلس مال پروژه اطلس مال  لوورهای پرخشی لوور آلومینیومی اتو گالری صدری  نیاوران صاحبقرانیه اطلس مال قیطریه پاسداران

 

لوور دوکی – شیدر

این مدل از لوورها می توانند با استفاده از تیغه هایی با مقطع دوکی شکل نماهای نازک و ظریف و خیلی چشمگیر را پدید آورند که نتیجه آن علاوه بر زیبایی نما، آفتاب گیرهای بدردبخور و کارا هم است. قطر این لوورها 100 میلی متر تا 400 میلی متر ساخته می شود و لوورهای آلومینیومی (ساخته شده از آلیاژ 6063 آلومینیوم) تاثیرگذاری تابش های نور خورشید را تا 80% کم می کنند و باعث می شوند مصرف انرژی تا 30% کاهش یابد.

لووو دوکی – شبدر از سه قسمت اصلی تشکیل شده که با اتصال به سازه، مجموعه لوور را شکل می دهد.

بخش اتصالی به سازه با نام خورشیدی که شامل دندانه هایی است و تمامی مرحله های تعبیه لوورها را از زاویه صفر درجه با افزایش 5/22 درجه ماکزیمم تا 5/67 درجه میسر می نماید.

نوک و منقاری که به منزله نگهدارنده قسمت لووو استفاده می شود با دندانه های نصب شده بر روی آن در قسمت انتهایی از یک طرف به خورشیدی و از طرفی دیگر به قسمت اصلی متصل می شود. مقطع دوکی که روی بخش نوکی قرار دارد، موجب پدید آمدن تمامی نمای ساختمان می شود.

End cap  نوع دیگری از دیتایل نصب و تعبیه لوورهای دوکی – شبدر است که برای اتصال از چپ و راست در ساپورت های خاص و همچنین در بتن انتهایی لوور اجرا می شود. (قطر mm100 تاmm400)

مدل ثابت

این مدل از نمونه های پرمصرف شیدرهای لووری است که به دلیل سادگی و اقتصادی بودن و همچنین به دلیل تعبیه و نصب راحت امکان نصب بر روی نماهای مختلف مثل نمای شیشه ای، ورق کامپوزیت و هر نمای دیگری را دارد.

مدل متحرک

این مدل با کمک کنترل از راه دور و یا سوییچی به مشتری در کنترل نما کمک می کند و همچنین با اتصال ها و قطعات ویژه ای که به همراه دارد امکان هماهنگی با تکنولوژی های روز را داراست، همینطور می توان آن را به صورت کاملا شخصی سازی شده در آورد. تعبیه لوورهای دوکی هم به دو صورت ثابت و متحرک انجام می شود.

 

لوور های مکعبی

لوورهای مکعبی نیز در ابعاد مختلفی تولید می شوند و ساختار کلی آنها از آلومینیوم است.

 

لوور های کامپوزیت

این لوورها با کمک ورق کامپوزیت تولید می شوند و جعبه ای شکل هستند و تمامی قابلیت های نمای کامپوزیت را دارا می باشند.

 

لوورهای آلومینیومی شکننده نور خورشید –سیستم های نورگیر آلومینیومی

لوور آلومینیومی در ساختمان های مسکونی، اداری، مدارس، ورزشگاه ها و در هر ساختمانی که در آن زیبایی و ایجاد فضایی آسوده با نور و دمای متعادل موردنیاز است استفاده می شود. این لوورها امکان دادن آنادایز برای رنگ های نقره ای، طلایی، برنز و سیاه را دارا هستند و در صورتی که رنگ لاکی یا همان پودری به کار رود، می توان در هر رنگ استانداردی تولید شوند. نورگیرهای آلومینیومی زاویه دار هم تاثیر تابش های خورشیدی را تا 80 درصد کم می کنند و باعث کاهش مصرف انرژی تا حد 30 درصد می گردند.

این نورگیرهای آلومینیومی به خاطر استفاده از آلیاژ 6.63 آلومینیوم بیشترین مقاومت را در برابر بادهای بیش از 150 کیلومتر بر ساعت یعنی در بحرانی ترین حالت ممکن را دارا هستند و بعد از نصب نیازی به محافظت ویژه ای نیست. طراحی متنوع و جذاب بودن تیغه ها با ابعاد 100، 120، 150، 170، 200، 225، 400 میلی متر می تواند ترکیبی جالب و چشم نواز را با متریال های مختلف ساختمانی در نمای مدرن انواع ساختمان ها ایجاد کند.


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم