imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
تفاوت نمای کرتین وال با سایر نماهای ساختمانی

تفاوت نمای کرتین وال با سایر نماهای ساختمانی

تفاوت نمای کرتین وال با سایر نما ها در ساختمان ، نمای کرتین وال چیست و چکونه نصب و آماده میشود؟ مزایا و معایب نمای کرتین وال چیست ؟ بهترین نوع نمای ساحتمان های مدرن ، آیا برای ساختمانهای قدیمی میتوان از نمای کرتین وال استفاده کرد؟ بهترین متریال نمای کرتین وال ، شرکت نصب کننده ، مجری و اجرای نمای کرتین وال در تهران و کرج، مقاله در زمینه نمای ساختمانی کرتین وال

تفاوت نمای کرتین وال با سایر نما ها در چیست؟

نمای کرتین وال به عنوان یک دیوار شیشه ای که از لامل های آلومینیومی با مقاطع مختلف ، لاستیک های هوابندی ،  آب بندی وهمچین شیشه هایی با ضخامت و جداره های مختلف  تشکیل شده است که در نما یا دیواره بیرونی کاربرد دارد .

  نمای کرتین وال از سازه های است که این روزها زیاد به گوش می‌خورد.نمای کرتین وال از نماهای سبک است که در عصر امروز ساختمان سازی استفاده می‌شود.

در اینجا به این مطلب میپردازیم که نمای کرتین وال چه تفاوتی با دیگر نماهای ساختمانی دارد.

نما به عنوان یک پوسته ی که بر روی ساختمان قرار می‌گیرد نقش بسیار مهمی در زیبایی و عایق بودن آن ساختمان دارد .

معماران معمولا نمای ساختمان را با شرایط جغرافیایی ، شرایط آب و هوای ، تعداد طبقات و بودجه کارفرما در نظر میگیرند.

با کمی نگرش در بافت شهری شاید یکی از چیزه های که نگاه ما  ا حلب خواهد کرد نمای ساختمان است که تاثیر بسزایی در زیبایی شهر و محله خواهد داشت .

شاید بعضی از نماها بنا به سلیقه شخصی مورد پسند ما نباشد و در حین حال ممکن است گاه نمایی به شدت نظر ما را جلب کند و از دیدن آن لذت ببریم. نمای هر ساختمانی چه مسکونی  چه تجاری یا اداری باشد نقش بسزایی در زیبایی ساختمان ایفا می‌کند.

تصمیم داریم در این مقاله از نمای کرتین وال که از نمای شیشه ای مدرن است و تفاوت آن صحبت کنیم.

نمای کرتین وال  یک سیستم نمای ساختمانی است که ساختار خود ایستا دارد به این صورت وزن این سازه هیچ بار اضافی بر روی ساختمان ندارد .

در نمای کرتین وال کلیه فشارهای وارد شده به بدنه و سازه وارد نمیشود که این نکته یکی از مزیت های نمای کرتین وال نسبت به سایر نماها می باشد.

یکی دیگر از مزیت های این سیستم سبک بودن آن نسبت به دیگر نماهای است ، چون در این سیستم از پروفیل های افقی و عمودی آلومینیومی استفاده میشود و این کاملا یک ساختار جدا از بدنه ساختمان می‌باشد.

تفاوت دیگر این سازه زیبایی و مدرن بودن آن است .

در ضمن سیستم کرتین وال کاملا عایقی مناسب برای ساختمان می باشد.

در نهایت سرعت اجرایی این سازه بالا است که باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد.

نمای کرتین وال یکی از کامل ترین و مقاوم ترین نمای شیشه ای نسبت به نمای دیگر می باشد.


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم