imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
نمای شیشه ای فریم لس ساختمان و برج

نمای شیشه ای فریم لس ساختمان و برج

نمای شیشه ایساختمان و برج (فریم لس) ، مزایا و معایب نمای ساختمان با نمای شیشه ای فریملس ، مقاله نمای ساختمان ها و برج ها با نمای فریم لس و شیشه ای ، نمونه تصویر و عکس بهترین نمای شیشه ای فریم لس (فرم لس) ساختمان و برج های بلند مرتبه در تهران و کرج و سایر شهرهای ایران ، شرکت نصب و مجری و اجرای نمای شیشه ای فریم لس برج ،مراحل نصب نمای شیشه ای فریم لس

نمای شیشه ای فریملس ساختمان و برج

نمای شیشه فریملس یکی از نماهای امروزی محسوب می‌شود. شیشه به عنوان یک متریال لاینفک جدا نشدنی در هر ساختمان محسوب می‌شود. استفاده از نمای شیشه فریملس در ساختمان های مرتفع و برج ها امروزی بسیار متداول شده است.

استفاده از نمای شیشه‌ای علاوه بر زیبایی این امکان رو به داخل ساختمان میدهد که از نهایت نور و روشنایی را برای داخل ساختمان فراهم سازد . در نمای شیشه فریملس از شیشه های دوجداره و ۳ جداره استفاده می شود که عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای ساختمان می‌باشد.

در نمای شیشه فریملس قاب های آلومینیومی که نگهدارنده شیشه دوجداره یا سه جداره میباشد بر روی یک فریم فولادی نصب میگردد این پروفیل های با سایزهای متفاوت فیکس و نصب میگردد به طوری که فاصله بین شیشه ها چنان نزدیک هم می‌باشد که فریم های فولادی دیده نمیشود.

در نمای فریملس غیر قابل تشخیص بودن فریم های باز شونده از  خارج ساختمان و قابلیت نصب از داخل بنا بدون استفاده از داربست ، آب‌بندی و هوا بندی شیشه ، سبکی وزن ، مقرون به صرفه بودن و سهولت نصب شیشه از مزایای این نمای شیشه فریملس می‌باشد.این مزایا باعث شده این محصول در مقابل سایر سیستم ها نمای برتری داشته باشد.

در نمای شیشه فریملس ابتدا پروفیل های فلزی ( قوطی فلزی ) ۴۰×۴۰ با دقت شبکه بندی میگردد و بعد از آن فریم های آلومینیومی در داخل این شبکه قرار می‌گیرد . لاستیک های هوابندی و آب بندی در اطراف فریم باعث می‌شود که سطح نما کاملا ایزوله شود . یکی دیگر از امکانات این سیستم اینست که امکان بهره گیری از بازشو مخفی در نما میباشد که هم به صورت بازشو و هم به صورت فیکس قابل اجرا می‌باشد که امکان و ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه رو از خارج دارد.

نمای شیشه فریملس در رنگ بندی متفاوت میتوان استفاده کرد. عملکرد مستقل هر یک از فریم ها در برابر زلزله را میتوان داشت چون عدم لرزش سازه اصلی بر روی شیشه را دارد و این لرزش رو به شیشه انتقال نمی‌دهد. در ضمن شیشه ها به راحتی و آسان بر روی نما نصب میگردد .

در نمای شیشه فریملس شما با یک نمای تمام شیشه که آلومینیوم آن دیدی ندارد برخورد میکنید.

نمای شیشه فریملس یکی از زیباترین و منحصر به فرد برای سازه های تجاری ، اداری و برج ها  یا آسمان خراش ها مورد استفاده قرار میگیرد .


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم