imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
خدمات طراحی و اجرای نمای کامپوزیت

 

 

 

 

 

 

  

 

خدمات طراحی و اجرای نمای کامپوزیت در کرج ، اجرای نمای کامپوزیت در کرج

اجرای نمای کامپوزیت در کرج و استان البرز، طراحی نما در کرج و استان البرز،تهیه و اجرای نماهای مدرن ساختمانی،کامپوزیت، چوب  و فریم لس  با قیمت مناسب توسط   شرکت آریانمای آترا  مجری نمای کامپوزیت در کرج  واستان البرز وتهران ،با سالها سابقه موفق در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمانی .

 

مجری نمای کامپوزیت در استان البرزوکرج وتهران

 

اجرای نماهای ساختمانی مدرن و کلاسیک(ورقهای کامپوزیت وفلزی،چوب،سرامیک خشک،سنگ و آجرشیشه های فریملس وکرتین وال ونماهای آلومینیومی دوپوسته)،بااجرای نمای بیش از 300پروژه درمناطق مختلف کشور به ویژه استان البرز وتهران جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیزدرپیشبردرضایت شما گام برمیدارد واین امرباعث اتخار ماست.

 ما سعی داریم با رعایت استاندارد های مطرح در این زمینه، درجهت زیبا سازی کشورمان گام برداریم.انتخاب و پیشنهاد متریال وانتخاب نمای مناسب برای یک سازه نیازمند بررسی هایی است که توسط کادر طراحی ما مورد ارزیابی قرار می گیرد و سپس به وسیله ی کادر فنی و اجرایی انجام میگیرد.. استفاده از نمای کامپوزیت  نیز پس از بررسی نوع ساختمان و بر اساس نوع کاربری و استفاده از آن ارزیابی و پیشنهاد داده می شود. در اجرای پروژه های شماعزیزان همواره به شرایط محیطی نیاز های مخاطبان، استحکام، زیبایی، نصب و نگهداری آسان و کم هزینه می اندیشیم تا بتوانیم بهترینها را به مشتریان ارائه دهیم. شما عزیزان در صورت ارتباط با شرکت ماو دیدن پروژه هاورزومه میتوانید از طریق کانال تلگرام https://telegram.me/namayeatra  ویا از طریق پیج اینستاگرام https://www.instagram.com/atra_nama_company  ویا از سایت  www.atracomposite.ir  www.karajview.com مشاهده نمایید.

ویژگیهای نمای کامپوزیت  شامل: 

قابلیت استفاده برای بازسازی نماهای قدیمی به جدیدترین و مدرن ترین سبک

برخورداری از استحکام و مقاومت کافی در برابر فرسایش، زلزله، آتش سوزی و اشعه فرا بنفش

وزن سبک و انعطاف پذیری مناسب کامپوزیت آلومینیوم

بهره مندی از طیف متنوع رنگی به جهت ایجاد خلاقیت لازم  و سهولت در انتخاب توسط مشتری

دارای خاصیت آگوستیک وعایق صوتی

عایق حرارتی ( مقاومت در برابر تغییرات اب و هوایی، سرما و گرما )

 تهیه و فروش ورق کامپوزیت در کرج

برای آغاز و شروع هر کاری نیاز به تامین مواد و مصالح اولیه می باشد و ما به عنوان یکی از تامین کنندگان متریال ساختمانی در خدمت شما خواهیم بود . انواع ورق های کامپوزیت از برندهای معتبر و معروف داخلی و خارجی در این زمینه، با تضمین کیفیت در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت. پس از انتخاب متریال از برند معتبر توسط مشتری، کارشناسان ما از ساختمان و سازه بازدید نموده و از این طریق سعی داریم که بهترین و مناسب ترین روش را از میان روشهای استاندارد زیر برای اجرای زیر سازی های لازم و نصب نمای کامپوزیت  به کار ببریم:

 یا روش ثابت  Fixing

روش ریلی  یاHanging

HL روش

روش فیکس ریلینگ

 تمامی خدمات ما توسط متخصصان مجرب و با تجربه در بازه ی زمانی تعیین شده پیاده سازی خواهد شد. شما در شهر کرج و یا هر نقطه ای از ایران که حضور داشته باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده ی نمونه کارهای اجرای کامپوزیت و اطلاع از قیمت ها فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی:       02634468812

تهران: ستارخان:     02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم