imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
اجرای نمای شیشه ای فریم لس در کرج و تهران

 

 

اجرای نمای شیشه ای فریم لس در کرج و تهران

اجرای نمای فریم لس در کرج ، مجری نمای فریم لس در کرج ، طراحی نمای فریم لس در کرج

شرکت آریا نمای آترا بهترین ، مجرب ترین و متعهد ترین اجرا کننده نمای فریم لس در کرج و تهران با 14 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی،تهیه و اجرای نمای فریم لس در کرج و تهران آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز در کلیه موارد مرتبط با نمای فریم لس در تمام ایران اسلامی به خصوص کرج و تهران است .

این شرکت بعنوان بهترین و با پرتجربه ترین اجرا کننده نمای فریم لس در کرج و تهران از شما می خواهیم که اجرای نمای فریم لس ساختمان خود را به ما بسپارید و با اطمینان خاطر از اینکه این کار باعث خواهد شد که کار شما به بهترین نحوه انجام شود به کارهای دیگر خود بپردازید .

نما فریم لس شیشه ای

مزيت های استفاده از سيستم Frame Less (نمای فریم لس)

-)  ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج

-)  امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما

- ) آسانی تعویض شیشه های فریم لس

-) عدم انتقال تنش های سازه اصلی بنا بر شیشه

-) عملکرد مستقل هر یک از فریم ها در برابر زلزله

استفاده از نمای فریم لس (نماهای تمام شیشه ای ) ظاهر تماماً شیشه ای به ساختمان می دهد که علاوه بر زیبایی امکان استفاده از بیشترین روشنایی روز را نیز به شما می دهد ، همچنین استفاده از شیشه های 2 یا 3 جداره یک لایه عایق صوتی و حرارتی تقریباً خوب برای ساختمان ایجاد می کند ولی اگر کارفرما نیاز به نمای کاملاً ایق دارد باید لمینت ضخیم تر استفاده کند و در این صورت حتی می توان شیشه تک جداره به کار برد و تقاضای استفاده از این نمای مدرن باعث شده که دیتیل های متفاوت با قیمت های متفاوت برای این سیستم نصب ارائه گردد .

هر کدام از سیستم ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در کل به دو سیستم شیشه های فریم لس با قوطی آهنی 40*40 ئ نما های فریم لس کرتین وال تقسیم می شوند که هر دو به زیر شاخه های ریزتر با دیتیل های مخصوص خود تقسیم می شوند .

1-     نماهای شیشه ای فریم لس با قوطی 40*40

2-     نماهای شیشه ای فریم لس کرتین وال

 

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی

تهران:ستارخان

تلفن:  02166941503 -  02191090199

فکس: 02166564796 -  02634209804

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم