imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
نحوه نصب و اجرای نمای کرتین وال و قیمت پروفیل

 

 

 

 

  

 

 

 

 

نحوه نصب و اجرای نمای کرتین وال و قیمت پروفیل کرتین وال
انتخاب نوع نمای کرتین وال به عنوان یکی از انواع نماهای شیشه ای ساختمان شاید از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نباشد ولی از نظر زیبایی شناختی و صرفه اقصادی نسبت به نمای اسپایدر بسیار شکیل تر و یک پارچه تر و ارزانتر است .
انتخاب سیستم اجرایی در نماهای کرتین وال شیشه ای به عنوان بهترین نمای شیشه ای ساختمان به لحاظ مسائل استاتیکی  وابسته به دوعامل اصلی می باشد که شامل در نظر داشتن استحکام سازه ای نما و خطوط نمایان پیش بینی شده توسط آرشیتکت پروژه می باشد.
روش استیک (یک نوع نمای کرتین وال کارگاهی): در این روش بخش عمده کار در محل پروژه و کارگاه انجام گرفته و تمامی اتصالات از جمله اتصال پروفیل های عمودی آلومینیومی به استراکچر توسط براکت های گالوانیزه و یا استنلس استیل و نصب پروفیل های افقی بر روی آن جهت تشکیل مدول های در نظر گرفته شده در طرح نمای کرتین وال ، که در این روش می بایست به صورت همسان و همردیف در نظر گرفته شوند ، به صورت متناوب انجام گرفته و نیازمند زمان بیشتر جهت اجرا می باشند.
 
نمای شیشه ای
همانطور که اشاره شد انتخاب سیستم های اجرای نمای شیشه ای به دو عامل استحکام و خطوط نمایان نما وابسته می باشد که در نماهای فریملس (بدون خطوط نمایان ) با استفاده از دو سیستم u-channel و فریم دار (فول فریم لس ) انجام می گیرد
 
کرتین وال عموما به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته شده که به لحاظ فنی ، اجرای آن در ساختمان های با ارتفاع بالا توصیه نمی شود و با توجه به نوع اتصال شیشه و میزان تحمل بار در این سیتم ابعاد مدول ها می بایست به صورت محدود و حدالامکان با ارتفاع کم در نظر گرفته می شود بجز در مواردی که قبل از اجرا محاسبه و دیتیل های اجرایی توسط نرم افزار مربوطه مشخص شده و این کار خود مستلزم هزینه های خاص مربوط به خود است .

ب- سیستم فریم دار

این سیستم در انواع نمای فریم لس کرتن وال به عنوان یکی از روش های با استحکام بالا و مورد اطمینان شناخته شده و با توجه این که در این سیستم شیشه ها در کارخانه تولید شیشه بر روی فریم های آلومینیومی آماده شده متصل و به صورت پنل های آماده در محل پروژه بر روی مدول های تشکیل شده توسط لامل های افقی و عمودی نصب می شود، به لحاظ تسریع در اجرای نما نیز نقش بسزایی دارد. شایان ذکر است در طراحی برخی شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی امکان تبدیل هر یک از مدول ها به بازشوی مخفی تنها با اضافه کردن یراق آلات لازم امکان پذیر بوده و نیازی به تولید مجدد این بازشو ها نیست.
سیستم درپوش دار
 
در
اجرای نمای شیشه ای کرتین وال که خطوط آن ها به صورت نمایان طراحی شده از سیستم درپوش دار استفاده می شود که خود به دو بخش نیمه درپوش دار (افقی یا عمودی) و درپوش دار کامل (افقی و عمودی) تقسیم می شود. در این سیستم لامل ها به صورت مذکور در روش ها قبلی نصب شده و پس از نصب شیشه ها توسط زهوارهای مخصوص در نما جهت حفظ زیبایی و نظم نما این زهوارها با درپوش های همرنگ پروفیل ها پوشانده می شود. در سیستم های نیمه درپوش دار اجرای نمای کرتین وال تنها یکی از خطوط عمودی و یا افقی با درپوش آلومینیومی پوشانده می شود و در جهت باقیمانده پوشش توسط لاستیک های درزگیری آب بندی و هوابندی می شود.
این نوع نمای کرتین وال روش نسبت به روش استیک نوپاتر بوده و با توجه به پیشرفت روزافزون دانش این صنعت و مزایای اجرایی آن روز به روز به تعداد طرفداران این روش اضافه می شود.
یکی از مهم ترین مزیت های این روش اجرایی در وحله اول امکان
اجرای نمای شیشه ای با مدول های غیرمتناوب و یا نامساوی در کنار هم به لحاظ معماری بوده و همچنین کوتاه بودن مدت زمان پروسه نصب در محل کارگاه نیز از این روش را به لحاظ اجرایی به دیگر روش های اجرای نمای کرتین وال  ارجح می سازد . لازم به ذکر است سیستم های متعددی در این روش وجود دارد که معمولا با توجه به نوع پروژه و گستردگی سطح ساختمان امکان طراحی نمای جدید و مختص هر پروژه وجود دارد که البته در تمامی سیستم های اجرای نمای کرتین وال  از یک اصل واحد پیروی می گردد.
در این روش با توجه به محاسبات لازم جهت اجرای نمای کرتین وال چند مدول در کنار هم و به صورت یک پنل آماده در کارخانه تولید و پس از نصب شیشه به محل کارگاه منتقل می گردد.
براکت های مخصوص اتصال این سیستم در کف و سقف پیش بینی و نصب می گردد و با اتصال پانل ها به این براکت ها در محل کارگاه و اطمینان از هوابندی و آب بندی کامل آن پروسه اجرای نما به اتمام می رسد.
در انتها و در توضیح بیشتر در خصوص اجرای نمای شیشه ای کرتین وال به مواردی به شرح ذیل می توان اشاره نمود که می بایست در انتخاب این روش ها مد نظر قرار گیرد.
با توجه به این که در روش استیک اجرای نمای کرتن وال برش کاری و انجام سوراخ کاری های لازم در  جهت اتصالات مربوطه در کارخانه و با استفاده از دستگاه های مدرن برش کاری و cnc نسبت به انجام این عملیات در محل کارگاه از دقت بالاتری برخوردار است و عموما از طرف شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی که خود طراح سیستم های اجرایی می باشند به عنوان روش استاندارد معرفی می گردد توصیه می شود مراحل اولیه کار در شرایط مذکور و در کارخانه انجام پذیرد. همچنین این شکل عملکرد در تسریع عملیات اجرایی در محل پروژه نیز موثر خواهد بود .
یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب روش های اجرایی و نوع نمای کرتین وال  میزان تبادل انرژی (UW ) مورد نظر در یک ساختمان با توجه به سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه هوا و همچنین موقعیت بنا به لحاظ ارتفاع قرارگیری و باز یا بسته بودن محوطه اطراف ان می باشد . تمامی عوامل مذکور با درنظر داشتن UW  شیشه تعیین کننده این آیتم در سیستم اجرایی ساختار آلومینیوم نما با توجه به محاسبات استاتیکی می باشد.
نصاب های
شرکت آریا نمای آترا کیفیت اجرای کار بسیار بالایی دارند لذا شما در صورت نیاز به بازدید از فیلم اجرایی پرسنل در حین نصب کرتین وال می توانید به پروژه ها یا دفتر مراجعه و نحوه اجرای نمای کرتین وال و قیمت نصب و اجرا را می توانید تلفنی استعلام گرفته و رایزنی در خصوص دتایل اجرایی کرتین وال بصورت حضوری در دفتر در خدمت دوستان و همکاران گرامی هستیم و امیدواریم که بتوانیم گره ای از مشکلات دوستان باز نموده و ضمناً این شرکت مجری نمای کرتین وال و نصاب همکار هم بصورت معرفی به جنابعالی در برنامه کاری خود دارد .
مشتریان راضی
پیشنهاد ما برای شما این است که هر کدام از پروژه های گذشته شرکت را که شما از سایت یا اینستا یا تلگرام از بین پروژه های شرکت انتخاب نموده ارتباط مستقیم با کارفرما و مشتری جدید برقرار شود و راضی بودن مشتریان از نحوه اجرا و از حسن برخود نصاب و راضی بودن از نحوه نصب و
نحوه اجرای پروفیل

برای دیدن دیتیل اجرای زیرسازی و نصب بازسازی نمای کرتین وال ، نمای کرتین وال دوپوسته ، نمای کرتین وال در گذر زمان معرفی نمای کرتین وال ، آنادایز پروفیل نمای کرتین وال ، شیشه نمای کرتین وال ، آخرین اخبار و پروژه های شرکت ، CNC لیزر دعوت به همکاری ، پانل های آلومینیومی سی ان سی شده پوسته دوم نما اجرای زیرسازی و نصب بازسازی نمای کرتین ،تکامل اجرای نمای خشک
محصولات و خدمات قابل ارائه در شرکت
بازسازی نما ،
طراحی نما ، نمای آلومینیوم کامپوزیت ، نمای استرچ متال ، نمای خشک سرامیک ، نمای دوپوسته ،نمای سرامیک خشک نمای کرتین وال ، قیمت فروش پروفیل کرتین وال ، فروش نمای کرتین وال ، معرفی نصاب کرتین وال ، فیلم اجرای کرتین وال و دیتیل اجرایی کرتین وال ، دیتایل dwg ، قیمت دتایل اجرایی ، معرفی مجری نمای کرتین وال ، معرفی نصاب کرتین وال ، و دیتیل های نحوه نصب و نحوه اجرای نمای کرتین وال ، قیمت پروفیل نمای فریم لس ، فروش نمای دتایل اجرایی ، نحوه نصب و قیمت انواع پروفیل کرتین وال

 

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی:       02634468812

تهران: ستارخان:    02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم