imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
مجری نمای فریم لس ، اجرای نمای فریم لس ، طراحی نمای فریم لس

 

 

 

 

 

 

 

نمای فریم لس

facade شیشه ای فریم لس (Frame Less)

facade فریملس(Frame Less)

مجری نمای فریم لس

اجرای نمای فریم لس

طراحی نمای فریم لس

سیستم فریم لس کرتین وال دارای فریمی است که از پشت شیشه را قاب کرده و روی لامل بواسطه لقمه های آلومینیومی مخصوص متحرک نگه داشته می شود و از خارج ساختمان تنها ژوین هایی مابین شیشه ها دیده خواهد شد . این درزها بین یک تا دو سانتی متر عرض دارند و یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان، نماهای فریم لس می باشد که زیبایی، آب بندی مناسب، نصب ساده و بار گذاری مناسب را به صورت یکجا ارائه می دهد. در این سیستم ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند. وجود لاستیک های هوا بندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه باعث گردیده سطح نما کاملا ایزوله(آب بندی و هوا بندی) گردد و از نکات بسیار مهم این سیستم آن است که در سطح نما بیشتر شیشه دیده شده و آلومینیوم با ظرافت خاصی در کنار شیشه قرار می گیرد و در ضمن پنجره های باز شو نیز قابل رویت نمی باشد، همین امر باعث گردیده تا این سیستم مورد توجه اکثر طراحان ساختمان قرار گیرد.

در روش نمای کرتین وال شیشه ای فریم لس اگر به سطح شیشه بنگریم شاهد یک سطح یکدست خواهیم بود اما فریم های شیشه به شکل سایه از زیر شیشه مشخص خواهد بود. از مزایای این شیشه می توان سهولت در نگه داری و نظافت و همچنین سرعت نصب بالا اشاره کرد. کرتین وال های فریم لس دو روش متفاوت برای نصب دارند :

1.روش U-Channel

2.روش Full Frameless Step-Unite

1.      U-Channel

U-Channel در انواع سیستم های نمای شیشه ای کرتین وال عموما به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته شده که به لحاظ فنی ، اجرای آن در ساختمان های با ارتفاع بالا توصیه نمی شود و با توجه به نوع اتصال شیشه و میزان تحمل بار در این سیستم ابعاد مدول ها می بایست به صورت محدود و حدالامکان با ارتفاع کم در نظر گرفته می شود.

در این روش Spacerهای شیشه به شکل U در آمده تا مانند پازل روی وادار های آلومینیومی که روی لامل قرار دارند توسط لقمه های مخصوص فلزی  glass holder   فیکس شوند ، همچنین فواصل خالی بین شیشه ها توسط چسب های مخصوص سیلیکونی پوشانده خواهد شد. این سامانه به دلیل نداشتن کاسِت از روش دیگر یعنی Step-Uniteمقرون به صرفه تر است. همچنین زیر سازی و دیتیل های کار لازمه کار فنی بوده و در بحث معرفی این سازه ها نمی گنجد.

2.      Full Frameless Step-Unite

در این سیستم شیشه درون کاسِت ها فیکس می شود و کاست ها با پیچ یا پرچ به ترنسم و مولیون فیکس شده و به جهت عایق شدن در آنها از لاستیک های EPDM و چسب های مخصوص سیلیکونی استفاده می شود. اکنون شیشه ها اسمبل شده اند و برای نصب بر روی سازه اصلی ساختمان آماده می باشند. این سیستم در انواع نماهای فریم لس کرتن وال به عنوان یکی از روش های با استحکام بالا و مورد اطمینان شناخته شده و با توجه این که در این سیستم شیشه ها در کارخانه تولید شیشه بر روی فریم های آلومینیومی آماده شده متصل و به صورت پنل های آماده در محل پروژه بر روی مدول های تشکیل شده توسط لامل های افقی و عمودی نصب می شود، به لحاظ تسریع در اجرای نما نیز نقش بسزایی دارد. شایان ذکر است در طراحی برخی شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی امکان تبدیل هر یک از مدول ها به بازشوی مخفی تنها با اضافه کردن یراق آلات لازم امکان پذیر بوده و نیازی به تولید مجدد این بازشو ها نیست.

 

مزیت های سیستم Frame Less

·         ظرافت دید قاب نگهدارنده شیشه از خارج

·         امکان بهره گیری از باز شو مخفی در facade

·         آسانی تعویض شیشه

·         عدم انتقال تنش های استراکچر اصلی بنا بر شیشه

·         عملکرد مستقل هر یک از قاب ها در برابر زلزله

·         امکان کاربرد رنگهای متفاوت در facade

 

خصوصیات

·         ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه

·         عدم محدودیت رنگ قاب

·         نصب آسان شیشه

·         قابلیت ایجاد سطوح عایق صوت و حرارت با مقطع های Thermal Break

·         دارا بودن واشر های مخفی جهت آب بندی

·         قابلیت نصب به صورت تمام آلومینیومی

·         ایجاد مرز جداکننده استراکچر facade از استراکچر اصلی

روش نصب

·         تهیه نقشه های شاپ درائینگ با توجه به دیزاین آرشیتکت

·         نصب زیر سازی با به کارگیری مقطع های آهنی

·         ساخت فریم های آلومینیومی بر اساس نقشه ها و به کارگیری برش و مونتاژ کارخانه  cnc

قابل ذکر می باشد که کلیه مراحل کار با کمک ابزار دقیق کنترل و هدایت می گردد.

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی:       02634468812

تهران: ستارخان:     02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت آترا  کامپوزیت قدیمی ترین،مجرب ترین و متعهد ترین مجری نمای فریم لس در کرج و با 15 سال سابقه در زمینه طراحی،تهیه و اجرای نمای فریم لس در کرج آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز در کلیه موارد نمای فریم لس در کرج که در زیر نام می بریم می باشد :

اجرای نمای فریم لس در کرج

طراحی نمای فریم لس در کرج

تهیه نمای فریم لس در کرج

نما فریم لس شیشه ای

استفاده از نماهای شیشه ای(نمای فریم لس) علاوه بر زیبایی امکان استفاده از حداکثر روشنایی روز را نیز فراهم می کند. همچنین استفاده از شیشه های 2 یا 3 جداره یک لایه عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب را ایجاد می نماید. استفاده از این نماهای مدرن سبب گردیده که دیتیل های نصب متفاوت نیز طراحی گردند که از آن جمله شيشه های فريم لس و نماهای کرتین وال(Face Cap) هستند.در نماهای فریم لس شیشه ای، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه (شیشه ها می تواند تک جداره و یا دوجداره باشند) بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می شوند.

مزيت های استفاده از سيستم Frame Less (نمای فریم لس)

ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج

امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما

آسانی تعویض شیشه های فریم لس

عدم انتقال تنش های سازه اصلی بنا بر شیشه

عملکرد مستقل هر یک از فریم ها در برابر زلزله

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی:       02634468812 

تهران: ستارخان:    02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com
1

1
مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم