imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
قیمت و نحوه اجرای نمای کرتین وال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی ، طراح ومجری نمای شیشه ای ،قیمت نمای کرتین وال (لامل)،نحوه اجرای نمای شیشه ای کرتین وال،نحوه محاسبه نمای کرتین وال ویوچنل:

برای اطلاع از قیمت اجرای نمای کرتین وال با ما تماس بگیرید.  

نمای کرتین وال یکی از انواع نماهای مدرن با ترکیب پروفیل های آلومینیومی بعنوان استراکچر و یک متریال پوشش دهنده مانند شیشه، ورق و یا اسپندریل ساخته می شود واصطلاحا به نوعی نمای شیشه ای وسبک با استراکچر تمام آلومینیومی اطلاق میگردد. که در خصوص نماهای فریم لس ابعاد سطح شیشه جوابگو نمی باشد برای استفاده از سطح شیشه بزرگتر از نمای کرتین وال استفاده می کنند و تا سطح 10 متر مربع قابل افزایش است . 

نمای کرتین وال شیشه ای در انواع گوناگونی تولید میشود که میتوان به دو گروه اصلی آن یعنی سیستم یونیتایز و سیستم لامل اشاره کرد. قابل ذکر است که در اکثر نقاط دنیا سیستم لامل را به نام سیستم استیک (Stick) میشناسند.

در ادامه ما به توضیح سیستم نمای کرتین وال شیشه ای لامل یا همان سیستم استیک میپردازیم

این نوع نما بصورت صنعتی ساخته میشود و جزئیات آن طوری طراحی شده است که استراکچر تمام آلومینیومی آن در مواجه با انواع تنشهای وارده از جابجایی سازه اصلی ساختمان در زلزله، نیروی مستقیم زلزله و باد ، نشست های احتمالی و وزن خود نما کاملا منعطف عمل کرده که بخاطر همین قابلیت به آن self-support یا خود ایستا اطلاق میگردد.

در نمای کرتین وال شیشه ای انواع ضخامت های شیشه دوجداره از 10 تا 40  میلیمتر قابل نصب است. از مزیات نمای کرتین وال شیشه ای لامل می توان به عدم مشاهده هرگونه پیچ یا پرچ، عدم محدودیت انتخاب رنگ و امکان نصب بازشو مخفی و بازشو لولایی به داخل بازشو یا دوجهته اشاره نمود.

نمای کرتین وال شیشه ای با لامل را میتوان از لحاظ دیتایل ظاهری فریمینگ شیشه به دو دسته فریم لس و فیس کپ طبقه بندی کرد.

سیستم فریم لس دارای فریمی است که از پشت شیشه را قاب کرده و روی لامل بواسطه لقمه های آلومینیومی مخصوص متحرک نگه داشته میشود و از خارج ساختمان تنها ژوئن هایی مابین شیشه ها دیده خواهد شد.

در سیستم فیس کپ، قاب آلومینیومی دور شیشه وجود ندارد و شیشه مستقیما بر روی استراکچر آلومینیومی کرتین وال(لامل) قرار میگیرد و یک پروفیل نگهدارنده یا زهوار که بر روی پایه لامل پیچ میگردد شیشه را نگه داشته و مانع واژگونی آن میشود و نما را هم کاملا آب بند و هوا بند میکند. روی این نگهدارنده هم درپوش های متنوعی با عرض ۵ سانت و طول ها و فرم های متفاوت نصب میگردد.

در خصوص فروش نمای کرتین وال ، نحوه اجرای نمای کرتین وال ، قیمت کرتین وال ، دیدن نمونه دیتایل کرتین وال ، دیتایل dwg کرتین وال ،  دتایل اجرایی کرتین وال ، مراحل اجرای نمای کرتین وال ، قیمت نمای کرتین وال بطور خاص پروژه شما ، مجری نمای کرتین وال ، دیتایل کرتین وال ، قیمت پروفیل کرتین وال ،و اینکه کرتین وال چیست و چگونه اجرا می شود ، نحوه نصب کرتین وال ، مراحل اجرای نمای کرتین وال ، فیلم کرتین وال اجرا شده یا درحال اجرا ، نمای کرتین وال ، نحوه نصب کرتین وال ،  برای دیدن دیتیلهای کرتین وال در شرکت ، قیمت پروفیل کرتین وال ، قیمت نمای فرم لس (فول فریم لس کرتین وال ) ، نصاب کرتین وال تماس بگیرید .

    

نمای کرتین وال (فیس کپ ، یوچنل u-channel ، فول فریم لس ، استپ یونیت Step unit ، رین فورس )    

انتخاب نوع نمای کرتین وال به عنوان یکی از انواع نماهای شیشه ای ساختمان

انتخاب سیستم اجرایی در نماهای کرتین وال شیشه ای به عنوان بهترین نمای شیشه ای ساختمان به لحاظ مسائل استاتیکی  وابسته به دوعامل اصلی می باشد که شامل در نظر داشتن استحکام سازه ای نما و خطوط نمایان یا غیر نمایان ( سطح تمام شیشه ) پیش بینی شده توسط آرشیتکت پروژه می باشد.

روش استیک (یک نوع نمای کرتین وال کارگاهی): در این روش بخش عمده کار در محل پروژه و کارگاه انجام گرفته و تمامی اتصالات از جمله اتصال پروفیل های عمودی آلومینیومی به استراکچر توسط براکت های گالوانیزه و یا استنلس استیل و نصب پروفیل های افقی بر روی آن جهت تشکیل مدول های در نظر گرفته شده در طرح نمای کرتین وال ، که در این روش می بایست به صورت همسان و همردیف در نظر گرفته شوند ، به صورت متناوب انجام گرفته و نیازمند زمان بیشتر جهت اجرا می باشند.

نمای شیشه ای

همانطور که اشاره شد انتخاب سیستم های اجرای نمای شیشه ای به دو عامل استحکام و خطوط نمایان نما وابسته می باشد که در نماهای فریملس (بدون خطوط نمایان ) با استفاده از دو سیستم u-channel و فریم دار انجام می گیرد

کرتین وال عموما به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته شده که به لحاظ فنی ، اجرای آن در ساختمان های با ارتفاع بالا توصیه نمی شود ولی در خصوص پروژه های ویژه با دفترچه محاسبات با نرم افزار ارگا دیتا و با توجه به نوع اتصال شیشه و میزان تحمل بار در این سیتم ابعاد مدول ها می بایست به صورت سیستمی طراحی و محاسبه گردند . و سیستم مورد نیاز پروژه و شیشه پروژه و اندازه های سطح شیشه در آن سیستم برآورد شود .

ب- سیستم فریم دار

این سیستم در انواع نمای فریم لس کرتن وال به عنوان یکی از روش های با استحکام بالا و مورد اطمینان شناخته شده و با توجه این که در این سیستم شیشه ها در کارخانه تولید شیشه بر روی فریم های آلومینیومی آماده شده متصل و به صورت پنل های آماده در محل پروژه بر روی مدول های تشکیل شده توسط لامل های افقی و عمودی نصب می شود، به لحاظ تسریع در اجرای نما نیز نقش بسزایی دارد. شایان ذکر است در طراحی برخی شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی امکان تبدیل هر یک از مدول ها به بازشوی مخفی تنها با اضافه کردن یراق آلات لازم امکان پذیر بوده و نیازی به تولید مجدد این بازشو ها نیست.

سیستم درپوش دار

در اجرای نمای شیشه ای کرتین وال که خطوط آن ها به صورت نمایان طراحی شده از سیستم درپوش دار استفاده می شود که خود به دو بخش نیمه درپوش دار (افقی یا عمودی) و درپوش دار کامل (افقی و عمودی) تقسیم می شود. در این سیستم لامل ها به صورت مذکور در روش ها قبلی نصب شده و پس از نصب شیشه ها توسط زهوارهای مخصوص در نما جهت حفظ زیبایی و نظم نما این زهوارها با درپوش های همرنگ پروفیل ها پوشانده می شود. در سیستم های نیمه درپوش دار اجرای نمای کرتین وال تنها یکی از خطوط عمودی و یا افقی با درپوش آلومینیومی پوشانده می شود و در جهت باقیمانده پوشش توسط لاستیک های درزگیری آب بندی و هوابندی می شود.

این نوع نمای کرتین وال روش نسبت به روش استیک نوپاتر بوده و با توجه به پیشرفت روزافزون دانش این صنعت و مزایای اجرایی آن روز به روز به تعداد طرفداران این روش اضافه می شود.

یکی از مهم ترین مزیت های این روش اجرایی در وحله اول امکان اجرای نمای شیشه ای با مدول های غیرمتناوب و یا نامساوی در کنار هم به لحاظ معماری بوده و همچنین کوتاه بودن مدت زمان پروسه نصب در محل کارگاه نیز از این روش را به لحاظ اجرایی به دیگر روش های اجرای نمای کرتین وال  ارجح می سازد . لازم به ذکر است سیستم های متعددی در این روش وجود دارد که معمولا با توجه به نوع پروژه و گستردگی سطح ساختمان امکان طراحی نمای جدید و مختص هر پروژه وجود دارد که البته در تمامی سیستم های اجرای نمای کرتین وال  از یک اصل واحد پیروی می گردد.

در این روش با توجه به محاسبات لازم جهت اجرای نمای کرتین وال چند مدول در کنار هم و به صورت یک پنل آماده در کارخانه تولید و پس از نصب شیشه به محل کارگاه منتقل می گردد.

براکت های مخصوص اتصال این سیستم در کف و سقف پیش بینی و نصب می گردد و با اتصال پانل ها به این براکت ها در محل کارگاه و اطمینان از هوابندی و آب بندی کامل آن پروسه اجرای نما به اتمام می رسد.

در خصوص اجرای نمای شیشه ای کرتین وال به مواردی به شرح ذیل می توان اشاره نمود که می بایست در انتخاب این روش ها مد نظر قرار گیرد.

با توجه به این که در روش استیک اجرای نمای کرتن وال برش کاری و انجام سوراخ کاری های لازم در  جهت اتصالات مربوطه در کارخانه و با استفاده از دستگاه های مدرن برش کاری و cnc نسبت به انجام این عملیات در محل کارگاه از دقت بالاتری برخوردار است و عموما از طرف شرکت های تولید کننده پروفیل های آلومینیومی که خود طراح سیستم های اجرایی می باشند به عنوان روش استاندارد معرفی می گردد توصیه می شود مراحل اولیه کار در شرایط مذکور و در کارخانه انجام پذیرد. همچنین این شکل عملکرد در تسریع عملیات اجرایی در محل پروژه نیز موثر خواهد بود .

یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب روش های اجرایی و نوع نمای کرتین وال  میزان تبادل انرژی (UW ) مورد نظر در یک ساختمان با توجه به سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه هوا و همچنین موقعیت بنا به لحاظ ارتفاع قرارگیری و باز یا بسته بودن محوطه اطراف ان می باشد . تمامی عوامل مذکور با درنظر داشتن UW  شیشه تعیین کننده این آیتم در سیستم اجرایی ساختار آلومینیوم نما با توجه به محاسبات استاتیکی می باشد.

%100    کیفیت اجرای کار  با 3 سال گارانتی

کافیست با ما در تماس باشید !

در خصوص اجرای زیرسازی و نصب بازسازی نمای کرتین و نمای کرتین وال دوپوسته و دیدن نمونه های نمای کرتین وال کار شده در گذر زمان و معرفی نمای کرتین وال در حال انجام جهت بازدید نحوه اجرا و آنادایز پروفیل نمای کرتین وال و جنس شیشه نمای کرتین وال CNC لیزر در درون شیشه ها و پانل های آلومینیومی سی ان سی شده پوسته دوم نما  تماس بگیرید

 

 

محصولات ، مقالات نمای ساختمان ، بازسازی نما ، طراحی نما ، نمای آلومینیوم کامپوزیت ، نمای استرچ متال ، نمای خشک نمای دوپوسته ، نمای سرامیک خشک ، نمای کرتین وال ، روش نصب کرتین وال ، آموزش نصب کرتین وال ، آموزش نصب نمای کرتین وال ، آموزش کرتین وال ، طریقه نصب نمای کرتین وال ، طریقه نصب کرتین وال ، کرتین وال چیست ، کرتین وال سارای ، کرتین وال نما ، کرتین وال فریم لس ، کرتین وال تتا ، کرتین وال کوثر ، پروفیل کرتین وال ، کرتین وال ، کرتین وال اجرا ، کرتین وال نما ، کرتین وال ایرانی ، کرتین وال قیمت کرتین وال ، پروفیل کرتین وال ، فروش پروفیل کرتین وال ، ابعاد پروفیل کرتین وال ، پروفیل آلومینیوم کرتین وال ، پروفیل های کرتین وال ، قیمت پروفیل کرتین وال ، لامل کرتین وال ، کرتین وال اسکای لایت ، 

 

پل ارتباطی:

کرج: درختی :     02634468812 

تهران: ستارخان:     02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی

mehdi_vafaei59@yahoo.com

 

 

 


1

مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم