imagebaner1 imagebaner4 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1 imagebaner1
 
طراحی و اجرای نماهای مدرن در کشور

 

طراحی و اجرای نماهای مدرن در کشور

مدل سازی سه بعدی ( 3D ) در علم معماری و عمران جایگاه بسیار دارد. از این رو در پیشبرد پروژه های معماری و عمرانی و همچنین برطرف کردن هرگونه مشکلات احتمالی در این گونه پروژه ها کمک شایانی می کند. همچنین در انتخاب نوع متریال ، نورپردازی و حتی بخش های مختلف پلان ، تری دی ابزار قدرتمندی در اختیار کارفرمایان و طراحان معمار قرار می دهد . سه بعدی سازی ، پروژه های معماری در هر اشلی را در دنیای مجازی و هم به صورت رئال و هم به صورت تری دی ماکت برای ارائه به دنیای مارکتینگ و پیش فروش واحدهای پروژه فراهم می کند. . با توجه به این مهم شرکت آکان با دارا بودن تیم متخصص در زمینه شبیه سازی سه بعدی معماری ، عمرانی، طراحی نمای ساختمان و همچنین سیستم های قدرتمند کامپیوتری و نرم افزاری در این عرصه آماده خدمات رسانی است.در پی قوانین جدید در موضوع طراحی نمای ساختمان به سبک کلاسیک رومی در برخی مناطق 22 گانه تهران و به دنبال آن عدم تائید نما و مشکلات جواز پایان کار، نماهای کلاسیک رومی (غربی) به نماهایی با المانها و نشانهای ایرانی و سنتی ایرانی میل خواهند داشت. در همین راستا این شرکت در امر طراحی، توان طراحی معماری کلاسیک با نشان های ایرانی و هخامنشی همراه با رعایت اصول معماری کلاسیک و البته تبدیل فلسفه و حکمت اصول کلاسیک رومی به حکمت های اصول کلاسیک هخامنشی را دارد. در زمینه های معماری خارجی و طراحی نمای ساختمان شما خواهید توانست در مراحل مختلف از اسکلت سازی و در نهایت چیدمان در دکوراسیون داخلی قبل از هرگونه اقدام عملی با کمک نرم افزارهای تری دی پروژه های خود را به صورت کاملا رئال مشاهده کنید و در این راستا طراحی و مدلسازی تری دی که کاملا دو امر جدا از هم هستند می تواند در خدمت پروژه شما باشد. از این رو شما می توانید طرح خود را ارائه داده و مدل سه بعدی طرح خود را دریافت نمایید و یا اینکه طراحی و سه بعدی سازی را هر دو ازما بخواهید.

طراحی نمای ساختمان

با توجه به تجربه چندین و چند ساله این شرکت به عنوان یکی از متوالیان برتر طراحی نمای ساختمان در کشور بر آن شدیم تا شما را با برخی اصطلاحات پرکاربرد این طراحی آشنا کنیم:

در ساختمان‌سازی به سوی بیرونی یک ساختمان نما گفته می‌شود. در طراحی ساختمان، نما مهم‌ترین بخش به شمار می‌رود زیرا نما چارچوب کار برای بقیه اجزای ساختمان را مشخص می‌کند. بسیاری از نماها ارزش تاریخی دارند و در کشورهای گوناگون قوانین سختگیرانه‌ای در مورد موضوع تغییر نما وجود دارد که برخی از این قوانین هر گونه دگرگونی در نماهای تاریخی را ممنوع می‌کند. در معماری سنتی ایرانی، آرایشی که پس از پایان کار ساختمان بر آن بیافزایند را آمود می‌گویند، مانند تزیین الحاقی، نماسازی سنگی یا آجری، کاشیکاری و گچبری.

 

پل ارتباطی:

کرج : درختی :   02634468812

تهران : ستارخان  :   02166941503                      

ایمیل: info@karajview.com   Arya_nama_atra@yahoo.com

مدیریت: مهدی وفایی 

mehdi_vafaei59@yahoo.com


1

1
صفحه آخر
مستقیم با مدیریت :09122587553
         
Google
    
تماس با ما | ارتباط آنلاین | خدمات | پروژه ها | گالری تصاویر | صفحه اصلی
Copyright 2014© www.karajview.com All Rights Reserved. / www.parssystem.com طراحی و میزبانی توسط مرکز فناوری اطلاعات و داده های پارس سیستم